IDBank-ը սկսում է բացառիկ արշավ Wildberries հարթակում առցանց գնումների սիրահարների համար։ Այս տարվա ապրիլի 15-ից սկսած կատարե՛ք առցանց գնումներ Wildberries-ում, վճարե՛ք IDBank-ի քարտերով և ստացե՛ք մինչև 1% քեշբեք գնումների դիմաց։
Այս արշավի շրջանակում այժմ կարող եք վայելել Wildberries-ից գնումներ կատարելու հարմարավետությունը՝ միաժամանակ ստանալով քեշբեքեր Ձեր կատարած յուրաքանչյուր գնման դիմաց։ Անկախ գնումների տեսակից՝ հագուստ, տեխնիկա, կոշիկ, տնային պարագաներ, Դուք կարող եք օգտվել առաջարկից, որը կգործի մինչև 2024թ․-ի հունիսի 15-ը ներառյալ։
Արշավի կարևոր պայմաններից են՝
• Visa Rocket քարտերի համար գործող 0,5% cashback-ին կգումարվի արշավի ժամանակ տրամադրվող հավելյալ 0,5% քեշբեքը, այսինքն՝ արշավի շրջանակում Դուք կստանաք հանրագումարային 1% cashback,
• Բանկի ցանկացած այլ Քարտերի դեպքում Դուք կստանաք 1% քեշբեք, ընդ որում՝ արշավին մասնակցում են նաև բիզնես քարտերը։
Մեկ ամսվա ընթացքում առավելագույն քեշբեքի սահմանաչափը 5 000 ՀՀ դրամ է, իսկ կուտակված քեշբեքը կմուտքագրվի Ձեր հաշվին հաջորդող ամսվա մինչև 15-րդ աշխատանքային օրը։ Վերադարձված գնումների դիմաց քեշբեք չի վճարվում։ Արշավի իրականացման բոլոր մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ՝ անցնելով հղումով։
Առաջարկից օգտվելու համար պարզապես պետք է կցել IDBank-ի քարտերը Wildberries հարթակում և վայելել անվտանգ ու շահավետ առցանց գնումները։ Եթե դեռ չեք հանդիսանում IDBank-ի քարտապան, ապա կարող եք պատվիրել քարտերն առցանց՝ Idram&IDBank առցանց հարթակով կամ Բանկի պաշտոնական կայքի միջոցով։
Մաղթում ենք հաճելի ու շահավետ գնումներ։
ԲԱՆԿԸ ՎԵՐԱՀՍԿՎՈՒՄ Է ՀՀ ԿԲ ԿՈՂՄԻՑ
Հատուկ սակագներով SWIFT փոխանցումներ․ Ֆասթ Բանկում նոր ակցիա է մեկնարկել
Ակցիայից օգտվելու համար անհրաժեշտ է Բանկում կատարել 500,000 և ավելի դրամին համարժեք արտարժույթի փոխարկում...
Իդրամ Ջունիորն ու Կորիզը համագործակցության հուշագիր են ստորագրել
Փոքր տարիքից երեխաներին փողի կառավարում ուսուցանելը հիմք է ստեղծում ապահով և բարեկեցիկ ապագայի համար...
Ֆասթ Բանկի դրամային անվանական արժեկտրոնային 11% տարեկան եկամտաբերությամբ պարտատոմսերի տեղաբաշխումը շարունակվում է
Տարեկան արժեկտրոնային եկամտաբերություն՝ 11%...
Արդշինբանկն անցկացրել է տնտեսական պատժամիջոցներին վերաբերվող պանելային քննարկում ՎԶԵԲ համաժողովի շրջանակներում
Բանկում ներդրված է ծառայությունների մատուցման ու վաճառքի հզոր բազմախողովակ պլատֆորմ՝ 65 մասնաճյուղերով, համապարփակ մոբայլ և օնլայն բանկինգի համակարգերով...

IDBank запускает эксклюзивную кампанию на платформе Wildberries для любителей онлайн шопинга. Начиная с 15 апреля, совершайте покупки на Wildberries, расплачивайтесь картами IDBank и получайте до 1% кешбэк на покупки.
В рамках кампании Вы можете наслаждаться удобными покупками на Wildberries, получая при этом кешбэк за каждую покупку. Независимо от типа покупок - будь то одежда, техника, обувь, домашние принадлежности, Вы можете воспользоваться предложением, которое будет действовать до 15 июня 2024 года включительно.
Важными условиями акции являются:
• Текущий кешбэк в размере 0,5% для карт Visa Rocket будет добавлен к дополнительному кешбэку в размере 0,5%, предоставляемому во время акции, т.е. в общей сумме Вы получите 1% кешбэк во время акции;
• С любыми другими картами IDBank Вы получите кешбэк в размере 1%, более того, в акции участвуют и бизнес-карты.
Максимальный лимит кешбэка в одном месяце составляет 5 000 драмов, а накопленный кешбэк будет зачислен на Ваш счет до 15-го рабочего дня следующего месяца. Важно: кэшбэк не выплачивается за возвращенные покупки. Все подробности акции Вы можете узнать, перейдя по ссылке.
Чтобы воспользоваться предложением, достаточно прикрепить карты IDBank-а к платформе Wildberries и наслаждаться безопасным и выгодным онлайн-шопингом. Если Вы еще не являетесь владельцем карты IDBank, Вы можете заказать карты онлайн через онлайн-платформу Idram&IDBank или на официальном сайте банка.
Приятных и выгодных покупок!
БАНК КОНТРОЛИРУЕТСЯ ЦБ РА
Idram Junior и Koreez подписали меморандум о сотрудничестве
Обучение детей управлению деньгами с раннего возраста закладывает фундамент для надежного и процветающего будущего...
В рамках Бизнес-форума ЕБРР Ардшинбанк провел панельную дискуссию по вопросу экономических санкций
У Банка более 380 000 клиентов, которых обслуживают более 1700 сотрудников, а также сильная многоканальная платформа продаж с 65 филиалами...
ЦБ отреагировал на заявление депутата Гарника Даниеляна относительно трансфертов из Азербайджана в Армению
Азербайджан не включен в список упомянутых стран…
Филиал Амио Банка «Арташисян» вновь открыт
Банк впервые выпустил облигации, которые, в отличие от депозита, являются более привлекательным и ликвидным инвестиционным инструментом...