Քննչական կոմիտեն խուզարկություն է իրականացնում Առողջապահության նախարարությունում և բժշկական կենտրոնում։ Տեղեկությունը NEWS.am-ի հաստատեցին Քննչական կոմիտեից։
ՔԿ-ից, սակայն, չեն հայտնում, թե որ բժշկական կենտրոնում են խուզարկություններ իրականացվում։
«ՀՀ քննչական կոմիտեի Պետության, սահմանադրական կարգի հիմունքների և հասարակական անվտանգության դեմ ուղղված հանցագործությունների քննության գլխավոր վարչությունում իրականացվող քրեական վարույթով ՀՀ Քննչական կոմիտեի քննիչների կողմից, ՀՀ ԱԱԾ աշխատակիցների օժանդակությամբ իրականացվում են անհետաձգելի քննչական և այլ դատավարական գործողություններ, այդ թվում՝ ՀՀ առողջապահության նախարարությունում և բժշկական կենտրոններից մեկում կատարվում են խուզարկություններ: Մանրամասների մասին, ըստ անհրաժեշտության, կտրվի լրացուցիչ տեղեկատվություն»,- փոխանցեցին Քննչական կոմիտեից։
«Էվրիկա» առևտրային կենտրոններում` տարբեր հասցեներով, իրականացվում են խուզարկություններ. ՔԿ
ՀՀ քննչական կոմիտեի տնտեսական հանցագործությունների և մաքսանենգությունների քննության գլխավոր վարչությունում քննվող քրեական...
Ամեն ինչ այրվել է, ոչինչ չի մնացել. «Շոփինգ Սիթիի» տուժած տաղավարների սեփականատերերը անելանելի դրության մեջ են (ֆոտո)
Ամեն ինչ այրվել ա, ոչինչ չի մնացել: Սուրմալուի պայթյունի ժամանակ անգամ էսքան վնաս չկար....
Բացահայտվել են բնակարանային գողություններ. Մի դեպքում գողերի շարքում կին է եղել
Մայիսի 3-ի երեկոյան ոստիկանության Վարդենիսի բաժնում հաղրոդում տված կինը...
Արարատի մարզում ապօրինի ընդերքօգտագործման հետևանքով պատճառված 32 մլն 516 հազար դրամի վնասն լրիվ վերականգնվել է

Следственный комитет Армении проводит обыск в Министерстве здравоохранения. Об этом говорится в сообщении, распространенном СК РА.
«Следователи СК при содействии сотрудников СНБ Армении проводят неотложные следственные и другие процессуальные действия, в том числе обыски в Министерстве здравоохранения и одном из медицинских центров. При необходимости будет предоставлена дополнительная информация», - говорится в сообщении.
СК: В торговых центрах сети «Эврика» проводятся обыски
На данный момент дополнительная информация не предоставляется в интересах предварительного следствия…
Адвокат: Полиция перешла к старым злобным методам
К счастью, теперь мальчики на свободе…
Орбан заявил, что Фицо находится между жизнью и смертью
Глава венгерского правительства подчеркнул, что это потеря и для Словакии, и для Венгрии…
На востоке Индии от ударов молний погибли не менее 12 человек
Гибель людей была зарегистрирована в сельской местности в районе Малда…
В ереванском ТЦ «Шопинг Сити» произошел пожар
На место происшествия выехали десять пожарных расчетов…
Наводнения в Иране: погибли 7 человек, двое пропали без вести
Ливень усугубил наводнения, нанеся ущерб инфраструктуре и сельскохозяйственным угодьям, в результате чего по меньшей мере 200 сельских домов в деревнях района Санг-Баст оказались затоплены или повреждены...