NEWS.am-ը գործակալությունը հունիսի 14-ից հուլիսի 15-ը Ռուսաստանի 11 քաղաքներում անցկացվելիք ֆուտբոլի աշխարհի առաջնության լիարժեք լուսաբանման նպատակով ներկայացնում է նոր նախագիծ՝ գործարկելով աշխարհի առաջնության հատուկ էջը
Նախագիծն իրականացնում ենք TotoGaming-ի հետ համատեղ։
NEWS.am –ի ֆուտբոլային լրագրողներ Վերա Մարտիրոսյան (Մոսկվայից, Սանկտ Պետերբուրգից, Նիժնի Նովգորոդից) եւ Դավիթ Եղիազարյան (Սոչիից, Ռոստովից, Վոլգոգրադից, Մոսկվայից) կլուսաբանեն աշխարհի առաջնությունը մրցավայրից:
Աշխարհի առաջնության անցկացման քաղաքների պաշտոնական եւ ոչ պաշտոնական ֆան գոտիներից, ստադիոններից եւ հարակից գոտիներից, մեդիա կենտրոններից, հավաքականների տեղակայման հյուրանոցներից եւ մարզաբազաներից, ֆանատների կուտակումների  վայրերից ուղիղ միացումներով կներկայացնեն օրվա գլխավոր թեմաների վերաբերյալ լրատվություն, երկրպագուների հետ ճեպազրույցներ, մասնագետների, հայտնի մարդկանց հետ մեկնաբանություններ եւ հարցազրույցներ:
Հետևեք այս էջին, փորձելու ենք ձեզ հաղորդակից դարձնել ֆուտբոլի տոնին։ Լավագույն մաղթանքով, NEWS.am թիմ։
Orange Fitness-ը նշեց 10-րդ տարեդարձը
Orange Fitness-ը առաջինը Հայաստանում որդեգրեց «ավելին, քան ֆիթնես» մոտեցումը…
Բրազիլիայում ձերբակալվել են Օլիմպիական խաղերի ժամանակ ահաբեկչություն կազմակերպելու մեջ կասկածվող անձինք
Բրազիլիայի երկու քաղաքացիների կասկածում են «Իսլամական պետություն» ահաբեկչական խմբավորման հետ կապերի մեջ…
Եվրո-2016. Գրիզմանի դուբլն աշխարհի չեմպիոնին զրկեց եզրափակիչից (ֆոտո)
Եզրափակիչում՝ Ֆրանսիա - Պորտուգալիա...
Սերժ Սարգսյանը Մոսվկայում ներկա է եղել Շախմատի աշխարհի չեմպիոնի հավակնորդների մրցաշարի բացմանը
Ստուգատեսի հաղթողն իրավունք կունենա մասնակցելու նոյեմբերի 11-30-ը Նյու Յորքում նախանշված չեմպիոնական մրցախաղին...
Բարով եկար քո հողը, քո տունը. հայ կին պատգամավորը՝ Արաս Օզբիլիսին
Չպետք է մոռանալ, որ Արասը ծնվել է Ստամբուլի Բաքըրքյոյ թաղամասում ու այս հողերի աճեցրած արժեք է...
«Դակար» մրցարշավի առաջին փուլը չեղյալ են համարել հորդառատ անձրեւների հետեւանքով
Առաջին փուլի ամբողջ օրվա ընթացքում Ռոսարիոյի եւ Վիլիա-Կառլոս-Պասի միջեւ հորդառատ անձրեւներ են գալիս…

Для полного освещения чемпионата мира по футболу, который пройдет с 14-го июня по 15-е июля в 11-и городах России, информационно-аналитическое агентство NEWS.am запускает новый проект и представляет специальную страницу, посвященную мундиалю.
Проект осуществляется совместно с TotoGaming.
Футбольные журналисты NEWS.am Вера Мартиросян (из Москвы, Санкт-Петербурга, Нижнего Новгорода) и Давид Егиазарян (из Сочи, Ростова, Волгограда, Москвы) будут освещать ход мирового первенства.
В режиме LIVE мы будем представлять все самое интерeсное из официальных и неофициальных фан-зон, стадионов, медиа-центров, гостиниц и спортбаз, в которых остановятся национальные сборные, а также из любых точек футбольного праздника, где будет «жарко» и интересно. На нашем сайте Вы найдете также самые важные новости дня, интервью с болельщиками, специалистами, известными людьми и многое другое.
Следите за нашей страницей и наслаждайтесь футбольным праздником. Искренне Ваша, команда NEWS.am.
В Бразилии задержаны подозреваемые в подготовке теракта на Олимпийских играх
Двух граждан Бразилии подозревают в связях с террористической группировкой «Исламское государство»…
Евро-2016. Дубль Гризманна выбил из борьбы немцев
Германия – Франция – 0:2...
Серж Саргсян присутствовал на открытии турнира претендентов на звание чемпиона мира по шахматам
В намеченном к проведению в столице РФ 10-29 марта турнире вместе со всемирно известными 8 участниками участвует также лидер армянских шахмат Левон Аронян…
Депутат парламента Турции: Добро пожаловать в свой дом, Арас!
«Я счастлива, что армянский футболист Арас Озбилиз перешел в «Бешикташ»…
Первый этап ралли «Дакар» отменили из-за проливных дождей
В связи с этим невозможно было поднять в воздух вертолеты для обеспечения безопасности участников гонки…