Ապրիլի 27-ին և 28-ին Ամիօ բանկը կարիերայի քաղաքում մասնակցեց լավագույն գործատուների փառատոնին, որը մեկ հարթակում համախմբում է հարյուրավոր ընկերությունների և հազարավոր մարդկանց։
Բանկի հյուրընկալ տաղավարում մեր այցելուները հնարավորություն ունեցան ծանոթանալ ազատ աշխատատեղերին և Ամիօ թիմին միանալու հնարավորություններին, մասնակցեցին ֆինանսական գրագիտության թեմաներով խաղ-քուիզին և շահեցին հետաքրքիր նվերներ:
Ի դեպ, CCF-ի ընթացքում մեր տաղվարի բոլոր այցելուները ծանոթացան Amio Era կրթական բարեգործական ծրագրին, որը մեկնարկելու ենք շատ շուտով:
Բանկը վերահսկվում է ՀՀ Կենտրոնական բանկի կողմից:
02-news.am11.jpg (68 KB)
03-news.am12.jpg (156 KB)
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մեկնարկել է մանկական ավանդ
Ավանդը կարող է ներդրվել երեխայի օրինական ներկայացուցիչների՝ ծնողների և խնամակալների, ինչպես նաև մտերիմ հարազատների կողմից...
Մեկնեք Փարիզ Յունիբանկի և VISA-ի հետ ՝ Օլիմպիական խաղերը դիտելու
Յունիբանկն արդեն իսկ ամփոփել է արշավի երկրորդ խաղարկության արդյունքները և հաղթողներին հանձնել նվերները...
Ամիօ բանկը և Վիզա ընկերությունը տոնեցին Visa Business Signature քարտի մեկնարկը
Մենք պատրաստ ենք աջակցել Հայաստանի թվային վերափոխմանը և նորարարությունների ներդրմանը...
ԱրարատԲանկը մանկական աղոթագրքեր կնվիրի հիվանդությունների դեմ պայքարող երեխաներին
Առաջին տարին չէ, որ ԱրարատԲանկը համագործակցում է «Սիթի օֆ Սմայլ» բարեգործական հիմնադրամի հետ և միանում հիմնադրամի...

27 и 28 апреля Амио Банк принял участие в фестивале лучших работодателей Career City Fest 2K24, который объединяет сотни компаний и тысячи людей на одной платформе.
Наши посетители имели возможность  ознакомиться с нашими свободными вакансиями и возможностями присоединиться к команде Amio, также приняли участие в викторине на тему финансовой грамотности и выиграли подарки.
Во время CCF посетители нашего презентационного стенда ознакомились с образовательной благотворительной программой Amio Era, которую мы запустим совсем скоро.
Банк контролируется Центральным банком Армении.
02-news.am11.jpg (68 KB)
03-news.am12.jpg (156 KB)
ВТБ (Армения) запустил детские депозиты
Разместить средства могут законные представители ребенка – родители и опекуны, а также ближайшие родственники...